Hoppa till sidans innehåll

Graderade


Graderade över 15 år

DAN

Laban Frederiksen (6)

Roger Lundgren (4)

Lisa Larsson (3)

Martina Frederiksen (3)

Eduardo San Roman (2)

Katrin Engvers (2)

Tina Tajik (2)

Niklas Jernestålh (1)

Robert Axelsson (1)

Tevin Redvall (1)

Andreas Engman (1)

Mattias Holmqvist (1)

Jesper Gustafsson (1)

María López (1)

Frank Lantz (1)

Jonas Berglund (1)

1 GUP

Markus Green

Hamid Rahimi

Besmella Nazari

2 GUP

Therese Edén

Joakim Bloohm

Jonas Lindblom

3 GUP

Christoffer Wisberg

Anton Josefsson

Torbjörn Andersson

4 GUP

Amin Sadiqi

Arvid Ålander

Stefan Wedin

5 GUP

Amin Sadiqi

Arnold Nyström

Stefan Wedin

6 GUP

Robert Häll 

Line Wedin

Linda Göhlin

Ali Nuuri

John Wymark

7 GUP

Sandra Bjelke

Simon Dahlqvist

Audunn Hinriksson

Patrik Egerbo

Angela Karlsson

Joakim Söderlind

Mats Johansson

Lena Connysson

Viktor Falk

Filip Falk

8 GUP

Hannah Wallberg

Mats Lorin

Urban Carlsson

Magnus Ahlnér

Julianna Csikos

9 GUP

Susanne Björk

Elisabeth Frederiksen

Staffan Eskilsson

Dan Friberg

Vit-Gult

Channy Haglund

Susanne Heddelin

Erik Reffner

Graderade under 15 år

Blått + II Svart

Isak Lundin

Eric Berglund

Julia Bloohm

Blått + I Svart

Simon Lantz

Hedda Wedin

Blått

Eric Friberg

Grönt + III Svart

Hulda Wedin

Elias Connysson

Carl Friberg

Grönt + II Svart

Hannah Isacsson

Rio Csikos

Grönt + I Svart

Linus Isacsson

Clara Lindblom

Elin Brenke

Emma Otterdahl

Grönt

Adam Lantz

Filip Lantz

Anton Wallberg

Lucas Acevedo

Hugo (2) Larsson

Hayley Lohmann Smedberg

Gult+ III Svart

Wilhelm Axberg

Vincent Borgström

Florencia Acevedo

Filippa Bernenfelt

Mayken Yström

Felix Hansen

Oliver Hansen

Hugo Ekdahl

Gult + II Svart

Oscar Isacsson

Robin Hansen

Tuva-Li Andersson

Gult + I Svart

Tindra Stenberg Westlund

Olle Levander

Lovis Wilhelmsson

Ida Hallenheim

Isak Hallenheim

Rasmus Klingberg

Lily Viberg

Alicia Wisborg

Oscar Wahlström

Tove Bäck

Erik Larsson

Ellen Holm

Elin Liliegren

Lucas Liliegren

Gult

Felice Björk

Filippa San Roman

Ellen Henriksson

Max Andersson

Hjalmar Eskilsson

August Eskilsson

Marejem Georges

Wilmer Modin

Max Svensson

Lukas Boiardt

Ebba Friberg

Agustín Guzmán

Vit + III Svart

Max Larsson

Wilfred Sköld

Erik Johansson

Tim Johansson

Tndra Stenberg Westlund

Filip Martinec

Alexander Sandhu

Rasmus Chapman

Ted Chapman

Ludvig Adelöf

Aston Bäck

Sarina Vänseth

Vit + II Svart

Frank Kszak

Idun Andersson

Filippa Lindblom

Rut Boman

Filip Axmer

Oskar Girmalm

Pontus Girmalm

Linnéa Hansen

Maja Felczak

Wilma Göthberg

Leo Olsson

Wilhwlm Jonsson

Vincent Mårtensson

Tuva Heddelin Reffner

Victor Währberg

Vit + I Svart

Klara San Roman

Elias Björk

Lilly Nygren

Michelle Lundin

Wiliam Fransson

 

 

 

 

 

 

 

 

Uppdaterad: 07 JUN 2018 17:16
Skribent: Laban Frederiksen

Ansvarsposter i Wettern Taekwondo Förening:

Styrelse

Ordförande
Juliana Csikós
Vice ordförande
Camilla Lundin
Sekreterare
Jonas Berglund
Kassör
Frank Lantz
Ledamot
Eduardo San Roman
Ledamot
Joakim Bloohm
Supleant 1
Martina Frederiksen
Supleant 2
Besmellah Nazari

Adjungerad och representant inför andra organismer med deligeringsrätt

Laban Frederiksen

Firmatecknare
Katrin Engvers
Frank Lantz

Revisor
Mattias Holmqvist

Revisor suppleant
Jonas Lindblom

Materialförvaltare
Styrelsen

Valberedning ordförande
Robert Häll

Valberedning Ledamot
Niklas Jernestålh

Webbansvariga

Jonas Berglund

Laban Frederiksen

Postadress:
Wettern TKD Förening - Taekwondo
Tidaholmsvägen, 14 (Spinnet)
56631 Habo

Kontakt:
Tel: +46 768 706 736
E-post: This is a mailto link

Se all info