Hoppa till sidans innehåll

Graderade


Graderade över 15 år

DAN

Laban Frederiksen (6)

Roger Lundgren (4)

Lisa Larsson (3)

Martina Frederiksen (3)

Eduardo San Roman (2)

Katrin Engvers (1)

Niklas Jernestålh (1)

Robert Axelsson (1)

Tevin Redvall (1)

Andreas Engman (1)

Mattias Holmqvist (1)

Jesper Gustafsson (1)

María López (1)

Frank Lantz (1)

Jonas Berglund (1)

1 GUP

2 GUP

Therese Edén

3 GUP

Christoffer Wisberg

Anton Josefsson

Jonas Lindblom

Markus Green

 

Hamid Rahimi

 

Besmellah Nazari

 

4 GUP

Torbjörn Andersson

Arvid Ålander

Joakim Bloohm

5 GUP

Amin Sadiqi

Arnold Nyström

Stefan Wedin

6 GUP

Robert Häll 

Line Wedin

Linda Göhlin

Ali Nuuri

7 GUP

Sandra Bjelke

Simon Dahlqvist

Audunn Hinriksson

Patrik Egerbo

Angela Karlsson

Joakim Söderlind

Mats Johansson

8 GUP

Hannah Wallberg

Mats Lorin

Urban Carlsson

Lena Connysson

9 GUP

Susanne Björk

Elisabeth Frederiksen

Staffan Eskilsson

Vit-Gult

Magnus Ahlnér

Graderade under 15 år

Blått + II Svart

Isak Lundin

Blått + I Svart

Simon Lantz

Eric Berglund

Grönt + III Svart

Hedda Wedin

Hulda Wedin

Julia Bloohm

Grönt + II Svart

Hannah Isacsson

Grönt + I Svart

Linus Isacsson

Clara Lindblom

Elin Brenke

Emma Otterdahl

Elias Connysson

Eric Friberg

Grönt

Adam Lantz

Filip Lantz

Anton Wallberg

Lucas Acevedo

Hugo (2) Larsson

Carl Friberg

Rio Csikos

Gult+ III Svart

Wilhelm Axberg

Vincent Borgström

Florencia Acevedo

Filippa Bernenfelt

Mayken Yström

John Wymark

Felix Hansen

Oliver Hansen

Gult + II Svart

Oscar Isacsson

Heyley Lohmann Smedberg

Hugo Ekdahl

Robin Hansen

Gult + I Svart

Tindra Stenberg Westlund

Olle Levander

Lovis Wilhelmsson

Ida Hallenheim

Isak Hallenheim

Rasmus Klingberg

Lily Viberg

Alicia Wisborg

Oscar Wahlström

Tove Bäck

Erik Larsson

Ellen Holm

Viktor Falk

Filip Falk

Gult

Felice Björk

Filippa San Roman

Ellen Henriksson

Max Andersson

Hjalmar Eskilsson

August Eskilsson

Marejem Georges

Wilmer Modin

Max Svensson

Lukas Boiardt

Tuva-Li Andersson

Vit + III Svart

Max Larsson

Wilfred Sköld

Erik Johansson

Tim Johansson

Tndra Stenberg Westlund

Filip Martinec

Alexander Sandhu

Rasmus Chapman

Ted Chapman

Vit + II Svart

Frank Kszak

Idun Andersson

Filippa Lindblom

Rut Boman

Filip Axmer

Oskar Girmalm

Pontus Girmalm

Linnéa Hansen

Elin Liliegren

Lucas Liliegren

Ebba Friberg

Agustin Guzman Kuusk

Vit + I Svart

Klara San Roman

Elias Björk

Aston Bä

Lilly Nygren

Michelle Lundin

William Fransson 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uppdaterad: 28 JAN 2018 06:25
Skribent: Laban Frederiksen

Ansvarsposter i Wettern Taekwondo Förening:

Styrelse

Ordförande
Laban Frederiksen
Vice ordförande
Katrin Engvers
Sekreterare
Jonas Berglund
Kassör
Frank Lantz
Ledamot
Hannah Wallberg
Ledamot
Eduardo San Roman
Ledamot
Joakim Bloohm
Supleant 1
Martina Frederiksen
Supleant 2
Camilla Lundin

Firmatecknare
Laban Frederiksen
Frank Lantz

Revisor
Mattias Holmqvist

Revisor suppleant
Linda Göhlin

Materialförvaltare
Styrelsen

Valberedning ordförande
Robert Häll

Valberedning Ledamot
Niklas Jernestålh

Webbansvariga

Jonas Berglund

Laban Frederiksen

Postadress:
Wettern TKD Förening - Taekwondo
Tidaholmsvägen, 14 (Spinnet)
56631 Habo

Kontakt:
Tel: +46 768 706 736
E-post: This is a mailto link

Se all info